Zakład Usług Budowlanych - Zbigniew Wójcicki
Usługi Budowlane i Wykończeniowe

Zakład Usług Budowlanych
ul.20-Straconych 125
32-340 Wolbrom
tel.(032) 644-23-08,
tel. kom.0601236889, 0607276792

1. Trwałe,elastyczne uszczelnienia okien, drzwi, bram garażowych, tarasów, balkonów, szczelin dylatacyjnych; stosowanych w budownictwie ogólnym i inżynieryjnym; uszczelnienia przy robotach dekarskich i szklarskich; w budownictwie drewnianym i metalowym. Do uszczelnień stosowana jest masa poliuretanowa, która poprzez reakcję z wilgocią zawartą w powietrzu tworzy elastyczną, gumopodobną, jednolitą masę. Uszczelnienie zapobiega stratom ciepła, izoluje przed wilgocią, nadaje estetyczny wygląd.
Uszczelnienia te są sprawdzone i szeroko stosowane w Europie Zachodniej (Niemcy) gdzie przez kilka lat osobiście je wykonywałem. Dane techniczne i właściwości masy poliuretanowej tutaj.

2. Trwałe, elastyczne uszczelnienia szczelin (sylikonowanie) w pomieszczeniach socjalnych, sanitarnych, basenach; wykończonych płytkami ceramicznymi, marmurem, granitem itp. (kuchnie, łazienki, hole, korytarze, klatki schodowe, parapety). Do uszczelnień stosowany jest elastyczny, jednoskładnikowy preparat uszczelniający na bazie kauczuku silikonowego. Materiał ten po stwardnieniu tworzy trwałą elastyczną masę nadającą estetyczne wykończenie całości. Zawartość fungicydów w preparacie zapobiega powstawaniu grzybów, co kwalifikuje go do stosowania w pomieszczeniach socjalnych i sanitarnych. Dane techniczne i właściwości stosowanego materiału znajdują się tutaj.

3. Spoinowanie (fugowanie) ścian zaprawą cementową. Oczyszczenie i mycie ścian przed fugowaniem. W przypadku zainteresowania moją ofertą jestem otwarty na rozmowy i negocjacje.

Strona Główna | O firmie | Oferta | Masy poliuretanowej | Stosowany materiał | Kontakt

Profesjonalne zlecenia: stacje benzynowe

Profesjonalne zlecenia: wiadukty

Wykonywane przez Zakład Usług Budowlanych uszczelnienia zapobiegają utratom ciepła, izolują przed wilgocią, zapobiegają przeciekom wody. Oprócz tego są grzybobójcze i nadają estetyczny wygląd. Ponad 10 lat istnienia na rynku pozwoliło nam poznać wymagania oraz potrzeby klientów - dzięki temu jesteśmy liczącą się w branży fimą.

Nasza firma świadczy usługi budowlano-wykończeniowe. Z.U.B. specjalizuje się głównie w uszczelnieniach elastycznych.

Dane techniczne i właściwości masy poliuretanowej
Dane techniczne i właściwości stosowanego materiału

Projekt i wykonanie: TAXO/ owen. All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.